• На процедуру Атлас–терапії в Лабораторію Краси та Здоров’я до Oleg Rudchuk я потрапив майже випадково по запрошенню спільного товариша. араз мені 51 рік, в юнацькі роки займався альпінізмом, подовгу носив важкі рюкзаки, що, очевидно, не дуже добре вплинуло на хребет – з’явилися болі в попереку (люмбаго) та постійний дискомфорт в шийно-грудному відділках, до якого вже майже звик. Був досвід звернень до мануальної терапії, що, звичайно, давало негайний ефект, але про існування першого хребця, який має власну назву «Атлант» я почув саме тут, на процедурі Атлас-корекції у Олега Рудчука.

  У давньогрецькій міфології Атлант (або ще Атлас) - це могутній титан, що мусить вічно підтримувати небосхил. Саме на першому хребці-Атланті тримається череп з усім його вмістом і тому його правильне чи неправильне положення впливає на функції всього організму, але це чомусь мало висвітлюється лікарями, в тому числі і «костоправами». Весь зв'язок мозку з периферією проходить насамперед крізь перший хребець Атлант-Атлас і зсув його порушує цей зв'язок.

  Спочатку я трохи скептично поставився до процедури, бо акцент робився лише на одному хребці з красивою власною назвою, але виявилося, що процедура включає роботу з хребтом по всій його довжині і навіть з костями черепу і суглобами рук, ніг, лопаток. Попередньо проводиться розслаблення всіх м'язів, які своєю напругою утримують хребці у неправильному положенні. Це розслаблення – довготривалий процес і проводився за допомогою «малої механізації» - апарату, який вібраційною дією протягом близько 2 хв. (на кожний м'яз!) розслаблює їх напруження, і хребці після маніпуляції лікаря стають у своє природне положення. Вся процедура Атлас-корекції тривала більше двох годин, але вона варта того – я давно вже не відчував такої легкості не тільки у хребті, але й, як кажуть, «у голові» – загальне самопочуття стала набагато краще.

  Дуже дякую пану Олегу за повернення вже майже забутого відчуття вільних рухів без дискомфорту!

 • Анастасия Даугуле находится с Oleg Rudchuk в Киев, в Лаборатория Красоты и Здоровья

  «Атланты держат небо!». Не только небо, но и спину. Держит «атлант» - первый шейный позвонок. У многих он смещён. И мало кто об этом знает. Подозреваем и лечим что угодно, кроме первого позвонка. Искренне благодарю остеопата, реабилитолога, лучшего в Украине атластерапевта Oleg Rudchuk за коррекцию атланта и восстановление баланса во всем организме.

  Говорю об Олеге как о лучшем не голословно, это он привёз в Украину и развивает методику коррекции атланта Atlasreflex Ukraine.

  В любой терапии львиная часть успеха зависит от специалиста, который с тобой работает. От его опыта, рук, от умения видеть тебя насквозь без рентгена. Олег - умеет и видит. Прощупывает позвоночник буквально по косточкам. Упреждая вопросы: да, к нему можно записаться - не день в день, так не выйдет, но заранее можно. Олег работает в Лаборатория Красоты и Здоровья